Systém Restaurant je vytvorený z voliteľných na seba naväzujúcich modulov, pomocou ktorých môžeme zostaviť riešenie podľa Vašich požiadaviek.
Systém využíva MS SQL databázový server. Spoľahlivý a výkonný nástroj na evidenciu Vašich údajov.
Skladový modul je Integrovaný do prostredia MS OFFICE.

Rešturácie

Systém RESTURANT je prioritne vytvorený pre podporu evidencie v Reštauráciach a stravovacích zariadeniach.

  • Základom systému je spoločný tovarový číselník pre všetky sklady. Tento zabezpečuje jednoduchý prevod tovaru medzi skladmi a bezproblémovú evidenciu tovarových položiek, výrobkov a surovín na skladoch.
  • Samozrejmosťou sú rzosiahle cenové a množstevné kalkulácie Vašich výrobkov. S náväzným voliteľným odpisom surovín, alebo výrobkov zo zvolených skladov. Každá prevádzka môže mať priradený svoj pracovný sklad.
  • Výkonná podpora objednávkových tlačiarní "bonovačiek". Systém dokáže obslúžiť až 5 rôznych objednávkových tlačiarní do kuchyne (hotovky, minútky, pizza, gril, bufet) a 1 do výčapu. Tlačiarne sú konfigurovateľné podľa Vašich potrieb.
  • Podpora mobilný čašník na zefektívnenie oblushy čašníkov a zjednodušenie práce obsluhy.
  • Dva voliteľné spôsoby ovládania pokladne. Grafické rozloženie stolov s podporou dotykového ovládania. Klasické klávesnicové ovládanie pre rýchly spôsob ovládania pomocou klávesnice a kódov tovaru.

Pozrieť sklad »

Penzióny

Pre penzióny je systém rozšíriteľný o voliteľný modul Ubytovanie. Ubytovanie obsahuje časovú tabuľku v ktorej môžete pohodlne evidovať rezervácie ubytovania a ubytovaných hostí. Ubytovanie je napojené na pokladničný modul pre jednoduché vystavovanie hotovostných platieb, alebo platieb platobnou kartou s podporou eKasa. Samozrejmosťou je napojenie na skaldový modul s možnosťou vystavovať faktúry pre ubytovaných hosťou.

Pozrieť ubytovanie »

Maloobchodné predajne

Pre maloobchodné predajne je do systému integrovaná funkcionalita čítanie čiarových kódov tovaru. Môžete nastaviť systém na rýchly a pohodlný predaj prostredníctvom čítačiek čiarových kódov. V systéme môžete evidovať zákazníkov a môžete nastaviť uplatnenie rôznych benefitov pre Vašich zákazníkov. Obratové kredity a zľavy. Finačný kredit a jeho uplatnenie podľa nastavenia obratovej tabuľky. Rôzne zľavové spôsoby predaja. Úverový predaj pre zmluvných zákazníkov.

Pozrieť pokladňu »

Otvorený projekt - Veľkoobchody

Pre veľkoobchodné prevádzky môžeme otvoriť projekt a systém RESTAURANT môžeme doladiť a nastaviť podľa Vašich požiadaviek.

Pozrieť podporu »